ביקורת על המפ ואלי-סרום וקרם עיניים

December 16, 2017

 

ביקורת של הבלוגרית  דניאלה ליכט- "טיפוח יופי וכל המסביב . (life Style /לייף סטייל)"

 

  •  ״המפ ואלי - סרום עיניים״ פשוט הדהים אותי, לא פחות. מדובר באפקט כל כך מהיר ומוחשי שלא מותיר מקום לספק, מיד תוך כדי העיסוי הסרום פועל ביעילות מופתית, נספג בקלות ומותח את העור, התוצאה המיידית היא לא פחות מפנטסטית. הסרום מועשר במרכיב הפעיל Easyliance המספק לעור את אפקט המתיחה ומסייע בצמצום קמטים וקמטוטים, וכן חומצה הילאורונית, שמן זרעי המפ ו- Inca Inchi המעשירים את העור בלחות והזנה למראה קורן וזוהר. המוצר מאושר ע״י גוף הפיקוח האורגני הבינלאומי EcoCert. (ראוי לציין שלמרות שהסרום מיועד לאזור שסביב העיניים, הספגתי כמה טיפות על שאר חלקי הפנים שנמתחו גם הם באופן מיידי כמו לקחו חלק באפליקציית מתיחת פנים בסלולאר, מדהים כבר אמרנו?)

  • ״המפ ואלי - קרם עיניים״ קרם עיניים אורגני מועשר בשמן המפ, שמן זית ושמן חוחובה אורגניים המעשירים את העור בלחות והזנה למראה קורן וזוהר, וכן בויטמין E הפועל כנוגד חמצון. הקרם מכיל חומצה הילאורונית המעשירה את העור בלחות ומטפחת את האזור העדין שסביב העיניים. גם הוא כמובן מאושר ע״י גוף הפיקוח האורגני הבינלאומי EcoCert. הקרם נעים מאוד, מריח טוב, מותיר את העור רך, קטיפתי ולא שמנוני. ניתן להתאפר עליו ללא פריימר, בקלות וביעילות.

 

שני המוצרים, גם הסרום וגם הקרם ״משפריצים״ איכות מכל בחינה ומדידה, לא פלא שגם קופסת האריזה שבאה איתם נתנה את אות הפתיחה המוצלח במיוחד לביצועים הנאים בהחלט של המוצרים ששכנו בתוכה. בשורה התחתונה, המוצרים מן המעלה הראשונה, מבטיחים הרבה ומקיימים אף יותר. מתוך נסיוני בשוק הקוסמטיקה, לא פעם נתקלתי במוצרים יקרים משמעותית שבסופו של יום לא הצליחו להתקרב לתוצאות המרשימות שלפנינו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

פורסמו לאחרונה
Please reload

עקבו אחרנו
  • Facebook Basic Square
קניה מאובטחת
באתר

   מוזמנת ליצור קשר דרך האתר |דוא"ל info@organicface.co.il 

© by organicface| תנאי שימוש